Değerli Müşterimiz

Mobiliz’in sağlamış olduğu eski web uygulaması 16.05.2019 tarihi itibariyle erişime kapatılacaktır. Bu tarih itibariyle https://ng.mobiliz.com.tr/ veya https://www.mobiliz.com.tr adresinden giriş yaparak Mobiliz’in yeni nesil web uygulamasına erişim sağlayabilirsiniz.

Yalnızca Yük Takip ve MGH modülü kullanıcıları, yeni uygulama üzerindeki "Eski Sürüme Geç" butonu aracılığıyla eski uygulama üzerinden modülleri kullanmaya devam edebileceklerdir.

Tarayıcınızda kayıtlı bulunan kullanıcı adı ve şifre bilgileri geçerliliğini koruyacaktır.

Kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz kayıtlı değilse bu süreye kadar kayıtlamanızı tavsiye ederiz.

Soru ve talepleriniz için 4442722/1 numaralı telefondan ve musteriiliskileri@mobiliz.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Yol Bilgisayarı Raporu yenilenmiştir. Raporda tüm grafikler görünecek şekilde değişiklik yapılmış ve rapor seçim ekranına eklenen sensör seçimi ile sadece seçilen sensörlerin raporda görünmesi mümkün kılınmıştır.
Mesai İçi Detay ve Mesai Dışı Detay Raporları yenilenmiş ve email ile gönderilebilecek duruma getirilmiştir.
Mobil uygulamamız ile araçlarınızı izleyebilir, harita uzerinde görüntüleyebilir , geçmişe ait raporlar alabilirsiniz. Mobil uygulamamızı iOS ve Andorid marketlerden "Filoturk" ismi ile telefonunuza indirebilirsiniz.
Mobil Güvenlik Hizmetleri - Alarm Programlama sayfasına “GSM Bağlantı Kopuk ihlali, Anlık Azami Durma Süresi İhlali, EMap Alan Dışı İhlali, Ana Güç Bağlı İhlali eklenmiştir.
Analog Sensör ile Yakıt Seviye Değişim ihlali sisteme eklenmiştir.
iButton sürücü kimlik aksesuarı sisteme eklenmiştir.